In Prag, aneb v Praze je blaze !

16. února 2013 v 23:22 | Romčule |  Romča a Romčule
Po přečtení jednoho článku o konkurzu do filmu, bylo už celkem jasné, jak budu trávit sobotní den. Bylo mi úplně jedno, jak se do Prahy dostanu. Od nás je to pěkných 180 kilometříků. Ale prostě jsem věděla, že tam musím být. Co kdyby se náhodu na mě usmálo slunce, a oni objevili zatím neobjevený kousek talentu. ;)

Po prvním sdělení, že jedu do v sobotu do Prahy mě nikdo nebral vážně, po chvíli uvažování mi byla celá věc z pohledu starších rozmlouvána. Chvíli jsem byla tázána, zda je to pro mě až tak moc důležitý být tam a po rozhodnutí mém rozhodnutí: "I kdybych měla jet sama vlakem, zítra v té Praze prostě budu," rada starších a zkušenějších rodičů rozhodla mě do Prahy doprovodit.
Abych řekla pravdu vstávat v půl 4 a další 4 hodiny trávit v autě se mi moc nechtělo, ale co nadělám, když chci, aby ze mě jednou něco bylo.
A tak jsem dneska zažila svůj první casting. Abych řekla pravdu, v něčem mě to překvapilo a v jiném zase zklamalo. Uvidíme, jak všechno dopadne, třeba se na mě štěstí usměje a třeba taky ne. To, že mě hrát baví, ještě neznamená, že mám talent. Komu by se nelíbilo hrát ve filmu že? Ale co já se spokojím i s tím naším ochotnickým divadlem. =) Prkna co znamenají svět, nejsou přeci jen v Praze, Brně a televizních obrazovkách. Jsou tam, kde je chceme my! =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Puff Puff | Web | 19. února 2013 v 22:07 | Reagovat

Také jsem na konkurz chtěa, ale kdyby mě vzali, tak bych na natáčení neměla čas, neboť celý květen a červen hraju v divadle...
Docela by mě ale zajímao, jak celej ten konkurz probíhal, cos při něm dělala, na jak douho to bylo atd. atd.
Nechceš o tom napsat třeba článek? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama